Souhrné informace

Smlouva o půjčce je standardní zákonný prostředek, jak mohou dvě strany uzavřít půjčku. Smlouva musí mít určité náležitosti, které jsou specifikovány v zákoně.

Pro žadatele, budoucího dlužníka, jsou důležité především platební podmínky, možnosti splácení, sankce a poplatky. Všechny tyto prvky jsou obvykle v přiloženém dokumentu – v obchodních podmínkách.

Obchodní podmínky

Není nic snazšího, než si i tyto obchodní podmínky vyžádat a poctivě si je celé přečíst. Možná to bude trvat 5, 10 či 20 minut. Získáte však přehled o tom, jak máte splácet, kdy máte splácet a také kolik vás to celé bude stát. A to je přeci to nejdůležitější, na celé smlouvě o půjčce.Nespěchejte

Nenechte se naverbovat někam, kde nechcete být. Slušné společnosti vám vždy dají dostatek času si vše pročíst, promyslet a s rozvahou podepsat. Jedině tak totiž může smlouva o půjčce a následné splácení dobře fungovat. Transparentnost, jednoduchost a vstřícnost. Tak se chovají kvalitní poskytovatelé půjček.

Publikováno 16. 6. 2012

www.smlouva-o-pujcce.com, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Upozornění, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruky a mohou být neaktuální. Doporučujeme konzultovat s právním zástupcem.
Nejsme poskytovatelem půjček