Kvalitní smlouva o půjčce

Slovo půjčka se na nás v poslední době valí odevšad – televize, reklama v novinách, billboardy či radia. Prakticky není možné se půjčce vyhnout. Řada lidí ale zapomíná na to, že půjčka není pouze získání peněz na své nákupy. Půjčka je závazek, který musí být podložení kvalitní smlouvou, která je pro obě strany výhodná a se kterou obě strany bezvýhradně dobrovolně souhlasí.

Smlouva je základ

Základem férové půjčky od dobrého poskytovatele je kvalitní smlouva o půjčce. Poznáte ji velice snadno tak, že je pochopitelná, stručná, jasná a s přesnými formulacemi bez odkazování na další dokumenty. Ke každé smlouvě samozřejmě náleží obchodní podmínky, kterými se daná smlouva řídí. Především je potřeba ohlídat to, aby si žadatel o půjčku skutečně přečetl všechny dokumenty, na které smlouva popřípadě odkazuje.

Dobrá smlouva omezuje riziko:

  • Vyhnete se tak riziku, které je právě s neznalostí spojené. Jde nejčastěji o poznámky pod čarou, odkazy na ceníky, obchodní podmínky, smluvní podmínky a podobně. Vždy chtějte vidět všechny dokumenty najednou a řádně si je prostudujte. Kvalitní smlouva o půjčce vás totiž má nejen zavazovat k placení, ale má vás také chránit před nekalými praktikami poskytovatele půjčky.

  • Jednou podepsaná smlouva o půjčce totiž vždy a za každých okolností platí, ať jste si ji důkladně přečetli nebo ne. Všechny potenciální rizika je potřeba dobře promyslet a nepodepisovat nic, co se vám nezdá jasné. Naše rada pro všechny je jednoduchá: nebojte se nekvalitní smlouvu o půjčce nepodepsat.Solidní společnosti

Kvalitních, stabilních a věrohodných institucích je na našem trhu celá řada, takže nemusíte brát půjčku od někoho, komu nevěříte. Využijte ověřené kvality, mnohaleté praxe a zkušeností u zavedených poskytovatelů půjček.

Publikováno 23. 2. 2012

www.smlouva-o-pujcce.com, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Upozornění, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruky a mohou být neaktuální. Doporučujeme konzultovat s právním zástupcem.
Nejsme poskytovatelem půjček